Grupa na Facebook stworzona została, by wymieniać doświadczenia użytkowników polskiego producenta wykrywaczy metali marki PENelektronik modeli Fides i Solfernus.

 

Grupa powstała po to, by pomóc użytkownikom w lepszym zrozumieniu swojego sprzętu, dobraniu indywidualnych ustawień  do swoich indywidualnych warunków panujących na swoim terenie, m.in mineralizacji gleby, obecności kamieni magnetycznych, zróżnicowania występowania śmieci itp.

Pozwoli ona także w lepszym zrozumieniu swojego sprzętu i elastyczności  operatora w zmieniających się warunkach, a to głównie determinuje jakość naszych poszukiwań. Na grupę można wrzucać fanty ze znalezisk, będzie ona również dobrym źródłem informacji dla osób chcących zakupić polski wykrywacz metali, co dla osób myślących również patriotycznie – gospodarczo, będzie dodatkowym atutem.

Grupa ma status grupy zamkniętej co oznacza, że : wszyscy mogą wyszukać grupę i sprawdzić, kto do niej należy. Tylko członkowie mogą widzieć posty.

Poznawajmy swoje wykrywki. Liczę na wymianę doświadczeń i coraz to więcej lepszych znalezisk. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Powodzenia!

Link do grupy na Facebook: „PENelektronik Fides i Solfernus”.

 

Dodaj komentarz